ISTRIE ISTRIE Pravidelná
autobusová
linka

Jaké jsou naše destinace na Istrii?

Umag

Chcete si vychutnat vystoupení folklorních pěveckých skupin - klap, koncerty středomořské hudby, jazzové a rockové koncerty, taneční vystoupení různých stylů, tradiční lidové i turistické slavnosti? Tak s námi navštivte Umag a jeho malebné náměstí.

Novigrad

Užijte si s námi výhled na moře z malebných městských hradeb městečka Novigrad nebo si odpočiňte na krásných oblázkových pláží (skaliska či betonové plošiny).

Lanterna

Oblíbené apartmánové středisko kousek od Poreče rozložené mezi borovými lesy, které poskytují dostatek stinného prostředí.

Poreč

Pro akčnější a dobrodružnější povahy je tu město Poreč. Tato rušnější oblast nabízí pro své návštěvníky nepřeberné množství gastronomického vyžití, návštěvu místních barů a městských pláží.

Pula

Jedno z větších měst s nádherným amfiteátrem a bohatým historickým prostředím. Pokud Vám i toto bude málo, můžete si udělat výlet do Benátek ze zdejšího přístavu. Společenské a zábavné akce pro celou rodinu.

Banjole

Jedna z klidnějších destinací, jejíž centrum městečka je vzdálenější od pobřeží, která nabízí nově i oblázkovou pláž

Premantura

Nejjižnější cíp Istrie nabízející klidnější prostředí pro všechny, kteří chtějí poznat tamní kulturu a odpočinout si v krásách typického chorvatského prostředí

Rabac

Všeobecně známým a velmi oblíbeným místem je Rabac. A to nejen z důvodu jeho krásných pláží a nádherného moře, ale dozajisté i krátkou vzdáleností z České republiky. Tak neváhejte a nechte nás dopravit Vás za krátký čas na místo, které Vás pohladí po duši.

Ilustrace